spawacz MAG 135 - Gorzów Wielkopolski

spawacz MAG 135

Miasto: Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski, Region: Lubelskie

Jesteśmy młodą , dynamiczną firmą, która powstała w 2006r. Specjalizujemy się w cięciu stali, wstępnej obróbce mechanicznej elementów konstrukcji, montażu i spawaniu nawet najbardziej skomplikowanych konstrukcji stalowych i ich końcowej obróbce mechanicznej. Posiadamy certyfikaty ISO 9001, ISO 3834, DIN 18800, ISO 15085 w najwyższych klasach. Nasze wyroby trafiają na cały świat od Korei Płd. Przez Bliski Wschód, Europę do Stanów Zjednoczonych i Brazylii.
Jeśli jesteś osobą optymistyczną, nie boisz się podejmować wyzwań i skutecznie je realizujesz to właśnie Ciebie poszukujemy na stanowisko: spawacz MAG 135

Wymagania:
• Kurs spawania ponadpodstawowy:
- EN ISO 9606-1 135 D P BW FM1 S S15PC ss nb
- EN ISO 9606-1 135DPFW FM1 S s12 PF ml, sl
• Znajomość rysunku technicznego
• Mile widziane uprawnienia na suwnicę, na obsługę palników gazowych

Zadania:
• Bezwzględne przestrzeganie zaleceń technologicznych dotyczących:
- podgrzewania wstępnego
- utrzymywania temperatury międzyścięgowej
- doboru odpowiedniego drutu spawalniczego
- doboru odpowiednich parametrów spawania
- układania spoin o odpowiedniej wielkości, w odpowiedniej kolejności i założoną prędkością
- odpowiedniego przygotowania elementu do spawania ( usunięcia rdzy, farby, wszelkiego rodzaju nieczystości)
- usunięcia wszelkich nieprawidłowości ( zbyt duże , grube spoiny montażowe, pęknięte spoiny montażowe)
Oferujemy:
• Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
• Atrakcyjne wynagrodzenie premiujące posiadane kwalifikacje i zaangażowanie,
• Szeroki pakiet socjalny (w tym prywatną opiekę medyczną, prywatne ubezpieczenie na życie, systemy premiowania, dodatek za dojazd do pracy),
• Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i ustalanie własnej ścieżki kariery,
• Możliwości szkoleń i podnoszenia kwalifikacji.
• Możliwość pracy przy projektach międzynarodowych
• Pracę opartą na systemie zadaniowym.
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające wymagania proszone są o przesłanie oferty zawierającej CV i list motywacyjny wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych. Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail dostępny na naszej stronie http://imcpoland.pl/ z dopiskiem nazwy stanowiska.

Autor ogłoszenia

IMC Engineering Poland

Telefon: 605381274

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - spawacz MAG 135