praca wniemczech - Gorzów Wielkopolski

praca wniemczech

Miasto: Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski, Region: Lubelskie

praca fizyczna Kontakt: europosredniak@wp.eu, 882458777 Data: niedziela 2 marca
EUROPOŚREDNIAK

PRACOWNIK PRODUKCYJNY – PAKOWACZ-SPRZĄTACZKA
WIEK 18-45
KOBIETY I MĘŻCZYŹNI
Miejsce pracy: HAMBURG

Zakres obowiązków:

ODBIERANIE ASORTYMENTU OD MASZYNY, KOMPLETOWANIE ARTYKUŁÓW, NAKLEJANIE ETYKIET, SPRZĄTANIE ITP. PRACA LEKKA SYSTEM 1 LUB 2 ZMIANOWY

Oferujemy:

ciekawą pracę w systemie 1 lub 2 zmianowym
umowę o pracę w pełnym wymiarze
satysfakcjonujące wynagrodzenie

Oczekujemy:

chęci do nauki i rozwoju.
dyspozycyjności i zaangażowania w pracę.
otwartości w kontaktach personalnych.
umiejętności pracy w zespole.
WYNAGRODZENIE OD 850-1400 EURO miesięcznie

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV z dopiskiem PRACA e – mailem: europosredniak@wp.eu
europosredniak@wp.pl

Anty spam: Proszę o nieprzysyłanie na mój adres żadnych informacji o usługach ani innych ofert o charakterze komercyjnym.

nadawca: Rafał Karszow, telefon: 0048882458777
e-mail: europosredniak@wp.eu

Autor ogłoszenia

Rafał Karszow

Telefon: 0048 882458777