operator maszyn cnc - Gorzów Wielkopolski

operator maszyn cnc

Miasto: Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski, Region: Lubelskie

Jesteśmy młodą , dynamiczną firmą, która powstała w 2006r. Specjalizujemy się w cięciu stali, wstępnej obróbce mechanicznej elementów konstrukcji, montażu i spawaniu nawet najbardziej skomplikowanych konstrukcji stalowych i ich końcowej obróbce mechanicznej. Posiadamy certyfikaty ISO 9001, ISO 3834, DIN 18800, ISO 15085 w najwyższych klasach. Nasze wyroby trafiają na cały świat od Korei Płd. Przez Bliski Wschód, Europę do Stanów Zjednoczonych i Brazylii.
Jeśli jesteś osobą optymistyczną, nie boisz się nowych wyzwań i skutecznie je realizujesz to właśnie Ciebie poszukujemy na stanowisko: operator maszyn CNC

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski, rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu mechanicznym
- umiejętność pracy w systemie Heidenhain, Fanuc,Philips lub Mazatrol
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- dyspozycyjność,
- doświadczenie min. 1 rok
- mile widziane uprawnienia na wózek widłowy UDT
- mile widziane uprawnienia na suwnicę

Zadania:
- obsługa maszyn CNC,
- praca w oparciu o rysunek,
- kontrola jakości narzędzi i wymiana wymaganych narzędzi,
- przeprowadzanie regularnych kontroli jakości (mierzenie i sprawdzanie),
- nadzorowanie procesu produkcji i dokonywanie korekcji.

Oferujemy:
- Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
- Atrakcyjne wynagrodzenie premiujące posiadane kwalifikacje i zaangażowanie,
- Szeroki pakiet socjalny (w tym prywatną opiekę medyczną, prywatne ubezpieczenie na życie, systemy premiowania, dodatek za dojazd do pracy),
- Możliwość dalszego rozwoju zawodowego i ustalanie własnej ścieżki kariery,
- Możliwości szkoleń i podnoszenia kwalifikacji.
- Możliwość pracy przy projektach międzynarodowych
- Pracę opartą na systemie zadaniowym.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające wymagania proszone są o przesłanie oferty zawierającej CV i list motywacyjny wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych. Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail dostępny na naszej stronie http://imcpoland.pl/ z dopiskiem nazwy stanowiska.

Autor ogłoszenia

IMC Engineering Poland

Telefon: 605381274

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - operator maszyn cnc