Monter / Spawacz - Gorzów Wielkopolski

Monter / Spawacz

Miasto: Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski, Region: Lubelskie

W związku z dynamicznym rozwojem Firma IMC Engineering Poland Sp. z o. o. poszukuje osób na stanowisko Monter / Spawacz w Gorzowie Wielkopolskim
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę
Wymiar zatrudnienia: Pełen Etat
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Region: lubuskie

Opis stanowiska Monter / Spawacz
 montaż / spawanie konstrukcji stalowych wg dokumentacji technicznej
 samokontrola wymiarowa i jakościowa konstrukcji
 raportowanie przebiegów prac w dokumentacji produkcyjnej

Wymagania:
 doświadczenie w budowie / spawaniu konstrukcji stalowych spawanych
 dla spawacza - uprawnienia MAG 135/136
 sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań
 dobra znajomość rysunku technicznego
 dobrej organizacji pracy własnej,

Oferujemy:
• Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i zaangażowania
• szeroki pakiet socjalny oraz motywacyjny system premii (obecnościowej oraz uznaniowej);
• prywatną opiekę medyczną oraz prywatne ubezpieczenie na życie;
• Możliwość dalszego rozwoju zawodowego;
• Wysokie zarobki

Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające wymagania proszone są o przesłanie oferty zawierającej CV i list motywacyjny wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych. Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail dostępny na naszej stronie http://imcpoland.pl/

Autor ogłoszenia

I.M.C Engineering Poland Sp. z

Telefon: (95)7372215