Przedstawiciel Finansowo-Ubezpieczeniowy - Gorzów Wielkopolski

Przedstawiciel Finansowo-Ubezpieczeniowy

Miasto: Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski, Region: Lubelskie

Amplico Life S.A.
– Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie z licencją nr 1 powstało w 1990 roku. Pierwsze w Polsce z udziałem kapitału zagranicznego. Niezmiennie w czołówce liderów na rynku ubezpieczeń na życie. Chroni ponad 4,9 miliona klientów. Więcej na www.amplicolife.pl

Poszukujemy 3 osoby na stanowisko:
Przedstawiciel Finansowo - Ubezpieczeniowy
Gorzów Wlkp.
Opis stanowiska:

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za doradztwo w zakresie planów oszczędnościowych i przygotowanie propozycji zabezpieczeń przed finansowymi skutkami zdarzeń losowych. Pośredniczyć będzie w zawieraniu nowych umów i odpowiada za profesjonalną obsługę posprzedażową.

Wymagania:
• Minimum średnie wykształcenie,
• Niekaralność,
• Umiejętność nawiązywania kontaktów,
• Wysoka kultura osobista,
• Gotowość do zdobywania nowej wiedzy i podnoszenia kwalifikacji,
• Preferowany wiek:30-50 lat.

Oferujemy:
• Współpracę z jedną z najbardziej efektywnych firm sektora finansowego w Polsce.
• Rozwój zawodowy i osobisty, a dla najlepszych karierę menadżerską.
• Kompleksowe przygotowanie do zawodu, profesjonalne szkolenia.
• Program „Debiut”, który wspiera rozwój kariery od strony finansowej przez pierwsze 2 lata.

Prosimy przesyłać CV na mail : mariusz.leszko@agencja.amplicolife.pl

Autor ogłoszenia

AmplicoLife

Telefon: 607 351 350

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Przedstawiciel Finansowo-Ubezpieczeniowy