Niezależny Doradca Finansowy - Gorzów Wielkopolski

Niezależny Doradca Finansowy

Miasto: Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski, Region: Lubelskie

Profital Sp. z o.o.-niezależne doradztwo finansowe, oddział w Gorzowie Wielkopolskim, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Doradca Finansowy

Chciałbyś być niezależnym profesjonalistą w branży finansowej?
Ogranicza Cię oferta Twojej obecnej firmy?
Jeśli chcesz zarabiać pieniądze, to praca dla Ciebie.
Zaoferujemy Ci najlepsze prowizje na rynku, a także umowę o pracę.
Posiadamy pełną ofertę dla klientów indywidualnych i instytucjonalnych.

OPIS STANOWISKA PRACY

Osoba pracująca na wybranym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie klientów, przeprowadzanie analiz finansowych, realizowanie przydzielonych planów sprzedaży.

Osobom pracującym w branży finansowej, szukającym zmiany, gwarantujemy dyskrecję!

WYMAGANIA

* wykształcenie min. średnie
* niekaralność
* silna orientacja na osiąganie ustalonych celów
* nienaganna prezencja i wysoka kultura osobista
* kreatywność
* wiek min.25 lat
* mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

CV ze zdjęciem i listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: artur.mialkowski@profital.pl

Autor ogłoszenia

Artur Miałkowski

Telefon: 515 034 551