Pracownik biura obsługi klienta - Gorzów Wielkopolski

Pracownik biura obsługi klienta

Miasto: Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski, Region: Lubelskie

Firma Wypadek Ltd poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik do obsługi klienta
Pracownik do rozpowszechniania wiadomości reklamowych

WYPADEK Ltd to firma działająca na terytorium Unii Europejskiej zajmująca się odszkodowaniami powypadkowymi z tytyułu wypadków komunikacyjnych, wypadków w pracy , w miejscach publicznych, domu a także z wypadkami z udziałem zwierząt. WYPADEK Ltd pomaga bezpłatnie w likwidacji szkód powstałych na terenie :
Polska, Anglia i Walia, Szkocja, Irlandia, Norwegia, Szwecja, Niemcy. W ramach prowadzonej działalności WYPADEK Ltd zajmuje się równiaż pomocą w organizowaniu aut zastępczych dla poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych.Ponadto pełni rolę ośrodka informacji . WYPADEK Ltd pomaga uzyskać odszkodowanie zarówno dla kierowcy jak i pasażerów z zakresu: - zadośćuczynienie za poniesione obrażenia (ból pleców, karku, itp.) - z tytułu niezdolności do pracy - koszty leczenia i rehabilitacji - naprawy zniszczonego auta (zniszczenie mienia będącego w aucie, na przykład zniszczona odzież ) - wydatki poniesione w związku z wypadkiem (na przykład holowanie, przymusowy pobyt w hotelu) WYPADEK Ltd informuje również ,że mamy prawo do odszkodowania również w przypadku gdy sprawca zbiegł z miejsca wypadku lub miał nie ubezpieczony samochód. Prawo do odszkodowania mają nie tylko kierowcy czy posiadacze samochodów ale wszystkie osoby które poniosły szkodę lub były uczestnikami wypadku komunikacyjnego. Można wymienić: piesi, rowerzyści, pasażerowie autobusów i innych środków komunikacji zbiorowej.
Więcej informacji o działalności firmy można uzyskać zapisując się na subskrybcję na stronie: www. wypadek. cc
Lokalizacja:
Anglia i Walia, Polska, Szkocja, Irlandia, Norwegia, Szwecja, Niemcy
Opis stanowiska:
Rodzaj stanowiska: pracownik
Osoba będzie odpowiedzialna za wysłanie wcześniej przygotowanej korespondencji oraz obsługę klienta. Przed rozpoczęciem pracy zostanie przeszkolona do zakresu wykonywania swych obowiązków.
Wymagania:
* Silna motywacja wewnętrzna
* Znajomość poruszania się w sieci
* Szybki internet
* Uczciwość
Warunki współpracy:
- Forma zatrudnienia: umowa zlecenie
- Wymiar czasu pracy: cały etat
- Wynagrodzenie brutto (GPD): 9 £/ godzinę
- Również dla niepełnosprawnych
Oferujemy:
godziny pracy dopasowane do Ciebie
dobre wynagrodzenie
stała współpraca
możliwość awansu
Dodatkowe informacje:
CV proszę przesłać poprzez formularz zgłoszeniowy dostęony na stronie: http://wypadek.cc/job
Prosimy o wpisanie nazwy stanowiska w temacie przesyłanej aplikacji.
Kontakt:
Zastrzegamy iż skontaktujemy się tylko z wybanymi osobami.