Monter płyt K-G -plakista - Dobiegniew

Monter płyt K-G -plakista

Miasto: Ogłoszenia Dobiegniew, Region: Lubelskie

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Branża: Budownictwo
Kraj: Francja
Region / województwo: Rejon alpejski
Miejsce pracy / miejscowość: Moutiers, Chambery, La Lechere

Zadania:
• remonty wewnątrz hoteli, pensjonatów, schronisk górskich przy stacjach narciarskich,
• malowanie i montowanie regipsów, głównie są to płyty tzw. plaster miodu
• stawianie ścian z płyt kartonowo- gipsowych
• wykonywanie sufitów podwieszanych
• stawianie profili montażowych
• szpachlowanie
• praca w tempie
• przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy
Oferujemy:
• francuską umowę o pracę tymczasową
• stawkę godzinową + 10% premii do wynagrodzenia (prime precarite)
• dodatek żywieniowy 9€ netto/ dzień pracy
• dodatek za dojazdy do pracy
• możliwość pracy w nadgodzinach płatnych+ 25% i +50%
• możliwość podjęcia dłuższej współpracy
• bezpłatne zakwaterowanie
• opiekę zdalnego koordynatora przez cały czas trwania kontraktu
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem
Wymagania:
• doświadczenie na stanowisku montera regipsów (mile widziana praca we Francji)
• samodzielność
• dokładność, precyzyjność, estetyka wykonania
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• mile widziane posiadanie prawa jazdy kat. B
• mile widziana znajomość języka francuskiego
Minimalne wykształcenie: Średnie zawodowe
Minimalne doświadczenie: 2 lata
Typ umowy: umowa o pracę na czas określony
Aplikuj: https://interimax.com/oferty-pracy/monter-plyt-k-g-plakista/

Aplikując na powyższe ogłoszenie akceptuje Pan/i niniejsze zgody:

Wyrażam wyraźną i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Administratora – HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celu niezbędnym do realizacji procesów rekrutacji, prowadzonych przez Administratora oraz podmioty z nim powiązane.

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Monter płyt K-G -plakista