Opiekun Osoby Starszej. - Czerwieńsk

Opiekun Osoby Starszej.

Miasto: Ogłoszenia Czerwieńsk, Region: Lubelskie

OFERTA 126/AC NIEMCY
MIEJSCOWOŚĆ:  72636 Frickenhausen, Niemcy
DOJAZD: Mały bus
Agencja Opiekunek Concordia, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr: 13125 poszukuje osoby na stanowisko opiekunki osoby starszej.
Osobami wymagającymi opieki jest małżeństwo.
Pierwsze z małżonków to 76 letnia kobieta, o 78 kilogramach wagi i 160 centymetrach wzrostu. U Podopiecznej występuje PS 1. Kobieta ma problemy z nerkami i cierpi na inkontynencję. Do małżeństwa przychodzi pielęgniarka, która zakłada kobiecie skarpety uciskowe. Podopieczna ma problemy z chodzeniem i potrzebuje pomocy przy myciu głowy.
Małżonek kobiety jest 92 letnim mężczyzną, o 75 kilogramach wagi i 170 centymetrach wzrostu. Podopieczny choruje na cukrzycę. Pielęgniarka, która przychodzi rano mierzy cukier i podaje insulinę. Mężczyzna jest niewidomy. Małżeństwo mieszka w domu, w którym znajdują się: 3 rollatory, podnośnik w łazience ułatwiający kąpiel, wózek inwalidzki.
Obowiązki:
pomoc we wchodzeniu i wychodzeniu z łóżka,
pomoc w pielęgnacji, myciu i zmianie ubrań,
kompleksowa opieka,
prace domowe,
zakupy,
organizacja czasu.
Wymagania:
kobieta ,
komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
doświadczenie w opiece,
spokojna osobowość,
bezkonfliktowość,
niekaralność.
Do dyspozycji opiekunek:
własny pokój,
darmowe łącze telefoniczne na stacjonarne do Polski,
internet.
Oferujemy:
legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
terminowe wypłaty,
ciągłe ubezpieczenie,
składki zdrowotne oraz społeczne,
formularz A1,
karta EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenie Zdrowotnego),
na życzenie pracownika dodatkowe ubezpieczenie prywatne na czas pobytu
w Niemczech,
ubezpieczenie zdrowotne dla członków rodziny,
zakup biletu na małego busa lub autokar lub zwrot kosztów dojazdu i powrotu do 150€,
bonusy świąteczne za Boże Narodzenie i Wielkanoc,
opiekę koordynatora na miejscu,
zakwaterowanie i wyżywienie w domu Podopiecznej,
wsparcie i kontakt z biurem Concordia,
zdobycie doświadczenia,
możliwość podszkolenia języka niemieckiego,
często wsparcie niemieckich pielęgniarek ambulatoryjnych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
opieka@agencja-concordia.pl (przesłane aplikacje powinny zawierać opis doświadczenia w opiece, zdjęcie oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji) lub prosimy aplikować bezpośrednio przez formularz kontaktowy. W temacie wiadomości prosimy podać numer oferty. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego:
Paulina: 515 633 746, 32 718 64 58
Ania: 534 483 111, 32 729 81 54
Natalia: 504 131 616, 32 718 65 20

Autor ogłoszenia

CONCORDIA

Telefon: 504131616