Programista/ operator maszyn CNC - Bytom Odrzański

Programista/ operator maszyn CNC

Miasto: Ogłoszenia Bytom Odrzański, Region: Lubelskie

Nasz Klient to duża niemiecka firma produkcyjna.

Obecnie, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na terenie Niemiec na stanowisku:

Nr ref.: 126/2012
Miejsce pracy: Niemcy
WYMAGANIA
• Doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Doświadczenie przy z metalem.
• Znajomość sterowników Sinumeric, Heidenhain, Fanuc
• Co najmniej komunikatywna znajomość j. niemieckiego.

OBOWIĄZKI
• Programowanie i ustawianie tokarek i frezarek CNC.
• Wymiana narzędzi.
• Kontroli jakości.
• Praca z rysunkiem technicznym.
• Stosowanie przyrządów pomiarowych.
• Realizacja zleceń produkcyjnych.
OFERUJEMY
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Praca od poniedziałku do piątku.
• Zakwaterowanie zapewnia pracodawca.
• Pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.

Osoby, które są zainteresowane w/w stanowiskiem pracy prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres mailowy: info@winckler.pl z dopiskiem 126/212 bądź kontakt telefoniczny (12) 307 05 45.

Zastrzegamy, ze będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 7979.

Autor ogłoszenia

Winckler Personal

Telefon: +48 12 307 05 45