Mobilny Specjalista/tka ds. Rekrutacji/od ZARAZ - Bytom Odrzański

Mobilny Specjalista/tka ds. Rekrutacji/od ZARAZ

Miasto: Ogłoszenia Bytom Odrzański, Region: Lubelskie

Agencja Pracy Personnel International zatrudni osobę na stanowisko:

Mobilny Specjalista/tka ds. Rekrutacji

z obszaru lubuskiego

Opis stanowiska:

* praca w terenie, rekrutacja pracowników na różne stanowiska
* praca poprzez przemieszczanie sie za pomocą mobilnego biura nasz Rekrutobus ( mobilne biuro bus rekrutacyjny)
* praca w terenie cały czas w trasie polegająca na rekrutacji pracowników na stanowiska niższego i średniego szczebla,
* przygotowywanie dokumentów do zatrudnienia oraz sporządzanie teczek osobowych
* realizacja i nadzór nad bieżącymi projektami,
* odpowiedzialność za powierzone mienie w postaci Rekrutobusa, prowadzenie rekrutobusa,utrzymanie , przemieszczanie się
* praca 5 dni w tygodniu w terenie moblina rekrutacja na terenie woj.zachodniopomorskiego, lubuskiego

Wymagania

Wymagania

* min.roczne doświadczenie w rekrutacji pracowników
* wysoka dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów
* prawo jazdy kat. B wymagane warunek konieczny do prowadzenia Rek ruto-busu
* odpowiedzialność, samodzielność, szybkość działania
* kreatywność

Oferujemy:

* stabilne zatrudnienie w międzynarodowej grupie
* atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa premia)
* niezbędne narzędzia pracy
* pełną wyzwań pracę z ludźmi
* możliwość rozwoju zawodowego

Mile widziani:

panowie z doświadczeniem w rekrutacji

cv na maila; d.krolik@personel.com.pl