Sprzedawca-Osoby Niepełnosprawne - Zamość

Sprzedawca-Osoby Niepełnosprawne

Miasto: Ogłoszenia Zamość, Region: Lubelskie

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych PI-ON.PL, której celem jest aktywizacja zawodowa Osób Niepełnosprawnych poszukuje kandydatów na stanowisko:

SPRZEDAWCA-PRACOWNIK HALI SPRZEDAŻY
Miejsce pracy: Zamość, ul. Prym.Wyszyńskiego
Ilość wakatów: 2

OCZEKIWANIA W STOSUNKU DO KANDYDATÓW:
-orzeczenie o niepełnosprawności (I lub II grupa),
-chęć podjęcia pracy.
-pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków

ZADANIA NA STANOWISKU:
- praca na terenie hali- dbanie o ekspozycje,
- wykładanie towaru,
- pomoc klientom
- drobne prace porządkowe

PRACODAWCA OFERUJE:
- wynagrodzenie 1500 zł brutto,
- 7 godzinny czas pracy
- opiekę Koordynatora, który pomaga załatwić formalności i reprezentuje Pracownika w kontaktach z pracodawcą.

Osoby zainteresowane tą ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: j.czyzycka@pi-on.pl, telefon: 0048 505 594 950 , wpisując w tytule nazwę stanowiska oraz miasto.

Prosimy również pamiętać, aby CV zawierało klauzulę o ochronie danych osobowych, „Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji”

Autor ogłoszenia

PI-ON

Telefon: 0048 505 594 950