Kasjer - Zamość

Kasjer

Miasto: Ogłoszenia Zamość, Region: Lubelskie

Biuro Promo Sp. z o.o. - właściciel marki Jobman.pl - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej na stanowisku:
Kasjer/Sprzedawca – praca czasowa
Lokalizacja: Zamość

OBOWIĄZKI:

• Obsługa stoiska
• Uzupełnianie asortymentu produktów

WYMAGANIA:
• wysoka kultura osobista,
• umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy,
• komunikatywność i odpowiedzialność,
• chęci do pracy,
• dyspozycyjność (gotowość do pracy zmianowej),
• aktualna książeczka sanepid.
MILE WIDZIANE:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
• elastyczny czas pracy, praca również dla osób uczących się lub studiujących,
• możliwość szkolenia i przygotowania do pracy.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:zamosc@biuropromo.pl - z dopiskiem w tytule: Kasjer.

Prosimy o umieszczenie klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z późn. zm.)

Autor ogłoszenia

Biuro Promo Sp. z o. o.

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Kasjer