monter płyt gk / regipsy Francja - Tarnogród

monter płyt gk / regipsy Francja

Miasto: Ogłoszenia Tarnogród, Region: Lubelskie

Firma Ecojob Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Monter płyt karton/gips
Miejsce pracy: Francja
WYMAGANIA:

min. 2 lata doświadczenia

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

montaż płyt karton/gips, ścianki działowe i sufity podwieszane
szpachlowanie, gipsowanie

OFERUJEMY:

wynagrodzenie 12,50€/h + 20% dodatków (15,13€/h z dodatkami brutto)
bezpłatne zakwaterowanie
bezpłatny dojazd do Francji
zwrot za badania lekarskie
zwrot za odzież roboczą
polską umowę o prace

Prosimy o załączenie klauzuli:

Autor ogłoszenia

Ecojob

Telefon: 785058767