Inwentaryzacja Świdnik 30.05.2010 - Świdnik

Inwentaryzacja Świdnik 30.05.2010

Miasto: Ogłoszenia Świdnik, Region: Lubelskie

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Numer referencyjny: Inwent/05/2010
Lokalizacja Świdnik
Miejsce pracy
Klient Interkadra
Obowiązki
• Liczenie i układanie towaru
Wymagania
• Aktualna książeczka sanepidu (mile widziana)
• Odpowiedzialność
• Zaangażowanie
• Dyspozycyjność
Wybranym kandydatom oferujemy
• Umowę zlecenia podpisywaną z InterKadra
• Zmianowy system pracy
• Elastyczny grafik pracy
• Stawkę godzinową

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres k.kutek@interkadra.pl z dopiskiem: Inwent/05/2010
InterKadra Sp. z o.o.
Tel. 666- 826 – 915
Proszę dzwonić od poniedziałku do piątku od 9.00 do 16.00.

Autor ogłoszenia

Interkadra

Telefon: 666826915