Pracownik Ochrony - Opole Lubelskie

Pracownik Ochrony

Miasto: Ogłoszenia Opole Lubelskie, Region: Lubelskie

Firma P.W. ”KARABELA” Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
PRACOWNIK OCHRONY
Miejsce pracy: Opole Lubelski

WYMAGANIA:
- wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony – warunek konieczny
- orzeczenie o niepełnosprawności - mile widziany
- dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
- dyspozycyjność

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- ochrona osób i mienia

OFERUJEMY:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- terminową realizację świadczeń wynikających z umowy,
- możliwość dodatkowych środków na leki i rehabilitację
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- praca na tygodniu w godzinach 6:30-18:30

P.W. ”KARABELA” Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnobrzegu ul. Sokola 14 jest firmą specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony mienia oraz usług porządkowych. Posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 508 197 592, 508 197 593.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty!
Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Autor ogłoszenia

P.W. Karabela Sp zo.o.

Telefon: 508197592