Grafik / Projektant interfejsu użytkownika - Opole Lubelskie

Grafik / Projektant interfejsu użytkownika

Miasto: Ogłoszenia Opole Lubelskie, Region: Lubelskie

Opis stanowiska: Graficy biorą czynny udział w tworzeniu nowych wydań aplikacji HostBill (http://hostbillapp.com/). Praca na tym stanowisku polega na projektowaniu nowych, unikalnych formularzy składania zamówień na potrzeby e-commerce, tworzeniu interfejsów graficznych aplikacji web – od pojedynczych pikseli przycisku po kompozycyjną całość Wymagania: • Znajomość środowisk graficznych (Photoshop/PSP/Gimp) • Doświadczenie w projektowaniu interfejsów użytkownika • Zainteresowanie tematykami UX, usability, typografią, zastosowaniami grafiki w e-commerce Mile widziane: • Umiejętność cięcia wykonanych przez siebie grafik do HTML 5 + CSS 3 • Styl dotychczasowych prac zorientowany na nowe trendy graficzne w aplikacjach Oferujemy: • Praca w biurze w Rzeszowie / opcja pracy zdalnej • Atrakcyjne wynagrodzenie z bonusami za terminowość • Praca w dynamicznie rozwijającej się gałęzi IT, z klientami z całego świata, • Ciągły rozwój i poszerzanie kwalifikacji. CV prosimy przesyłać na KBKPHR@hushmail.com, w tytule "Grafik- CV", informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Firma: KBKP Software, Krzysztof Bieszczad, Krzysztof Pająk, Spółka Cywilna ul. Wspólna 2 35-205 Rzeszów NIP: 5170359168 REGON: 180836486 Do zgłoszeń prosimy o dodanie klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji."

Autor ogłoszenia

Marcelina Janowska

Telefon: 794529984