Współpraca z PZU Życie S.A. - Łuków

Współpraca z PZU Życie S.A.

Miasto: Ogłoszenia Łuków, Region: Lubelskie

PZU Życie S.A. jest liderem na polskim rynku ubezpieczeń. Należymy do Grupy Kapitałowej Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA (Grupa PZU), jednej z największych instytucji finansowych w Polsce a także Europie Środkowowschodniej. Jesteśmy firmą świadomą wartości, jaką stanowią ludzie, dlatego dużą wagę przywiązujemy do rekrutacji pracowników.
Do powstającego zespołu sprzedaży poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Ubezpieczeniowo-Finansowy

Zadania:
- aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych i korporacyjnych
- sprzedaż usług ubezpieczeniowych
- doradztwo w obszarze finansowo-ubezpieczeniowym
- obsługa posprzedażowa istniejących klientów
Oferujemy:
- atrakcyjny system wynagradzania
- wsparcie bazą klientów
- stałą pomoc i współpracę z Kierownikami Sprzedaży
- program bezpłatnych szkoleń
- jasno określoną ścieżkę kariery
- współpracę w oparciu o umowę agencyjną z najbardziej rozpoznawalną firmą ubezpieczeniową w Polsce.
Oczekujemy:
- minimum średniego wykształcenia
- zaangażowania w wykonywaną pracę
- komunikatywności
- chęci podnoszenia swoich kwalifikacji.
- wiek powyżej 25 lat

Jeśli jesteś zainteresowany złóż swoją aplikację i prześlij CV na adres kagrzywacz@agentpzu.pl.

Autor ogłoszenia

PZU Życie S.A