Spawacz MIG MAG - Lublin

Spawacz MIG MAG

Miasto: Ogłoszenia Lublin, Region: Lubelskie

Pilnie poszukujemy od zaraz na stanowisko:
SPAWACZ MIG MAG
Miejscowość - Montigné

Zakres obowiązków:
• przygotowanie elementów do spawania,
• spawanie metodą MIG MAG, półautomat
• spawanie elementów stalowych, różne grubości
• praca z rysunkiem technicznym
• spawanie elementów maszyn rolniczych
Oferujemy:
• stawka godzinowa: 15,73 euro brutto całkowite
• średnie wynagrodzenie około 10500 zł.,
• nadgodziny dodatkowo płatne,
• bezpłatne zakwaterowanie,
• organizację wyjazdu do Francji - pokrywamy koszty przejazdu,
• polską umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia,
• opiekę polskiego koordynatora.
Wymagamy:
• doświadczenie w pracy na stanowisku spawacz
• umiejętność czytania rysunku technicznego
• mile widziana w ekipie osoba z komunikatywną znajomością języka francuskiego lub angielskiego w ekipie,
• umiejętność pracy w ekipie
• dbałość o miejsce pracy oraz narzędzia w pracy.

Prosimy o wysłanie CV na adres adrianna.lisiczka@ecojob.pl tel. 510 341 791

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.
Agencja pracy tymczasowej EcoJob Sp. z o.o. Nr certyfikatu: 12864.

Autor ogłoszenia

EcoJob Sp. z o.o.

Telefon: +48510341791