Staplerfahrer/operator wózka wysokiego składowania- Lublin - Lublin

Staplerfahrer/operator wózka wysokiego składowania- Lublin

Miasto: Ogłoszenia Lublin, Region: Lubelskie

Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Staplerfahrer/operator wózka wysokiego składowania
Miejsce pracy: Bedburg

Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej

Zakres obowiązków:
- praca z wózkiem widłowym wysokiego składowania przy kompletowaniu zamówień - art. budowlane

Wymagania:
- gotowość do wyjazdu z zakwaterowaniem w Niemczech w przeciągu 3 dni!!!
- doświadczenie na stanowisku operatora wózków widłowych wysokiego składowania
- zaświadczenie o ukończeniu kursu na obsługę wózka widłowego
- umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:
- wynagrodzenie 9,80 brutto/h
- niemiecka umowa o pracę oraz ubezpieczenie
- możliwość rozwoju i awansu
- zorganizowany bezpłatny transport
- zorganizowany nocleg,
- koszt noclegu 6,50 euro dziennie (kwota odejmowana od wypłaty)

Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: rekrutacja@lps.ag lub kontakt tel. 600 02 03 28

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”.

Autor ogłoszenia

ISSP Sp. z o.o.