Elektryk - Lublin

Elektryk

Miasto: Ogłoszenia Lublin, Region: Lubelskie

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych niemieckich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku ELEKTRYK
Poszukujemy osób z całej Polski.

Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

ELEKTRYK

Miejsce pracy: 39171 Osterweddingen, Niemcy

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia 12,00€ /h. + 50,00 € diety dziennej netto
• niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
• nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy
• stała opieka polskiego koordynatora
• pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem
• indywidualnie ustalany termin wyjazdu
• możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
• ubezpieczenie zdrowotne
• liczba godzin zagwarantowana w umowie
• terminowo wypłacane wynagrodzenie
• dobre warunki pracy, miła atmosfera
• indywidualne podejście do każdego kandydata
• premie za polecenie kandydata do pracy

Zakres obowiązków:

• Prace konserwacyjne, montażowe i instalacyjne urządzeń elektrycznych
/ wyszukiwanie i usuwanie usterek na linii produkcyjnej / monitorowanie
instalacji /przeprowadzanie testów oraz prowadzenie dokumentacji
zgodnie z DIN/VDE / praca na zmiany: 2 dni I zmiana, 2 dni II zmiana, 2
dni III zmiana, 4 dni wolne

Wymagania:

• doświadczenie na ww. stanowisku
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Prosimy o wysłanie CV na adres: info@abcwork.eu

Więcej aktualnych ofert pracy www.abcwork.eu

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: +48 570 221 444

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz
dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

Autor ogłoszenia

ABC Work

Telefon: 570 221 444

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Elektryk