Praca w Holandii - PRACA NA PRODUKCJI - MALOWANIE JAJEK - Lublin

Praca w Holandii - PRACA NA PRODUKCJI - MALOWANIE JAJEK

Miasto: Ogłoszenia Lublin, Region: Lubelskie

Get Job Sp. z o.o. to renomowana agencja pracy tymczasowej świadcząca usługi w zakresie zapewnienia kadry pracowniczej dla klientów na terenie Europy Zachodniej. Jesteśmy licencjonowanym oraz certyfikowanym biurem pracy, posiadającym odziały w Polsce, Holandii oraz na Ukrainie.

PRACA NA PRODUKCJI - MALOWANIE JAJEK

Miejsce pracy: okolice Venlo
Start pracy: wrzesień 2019

Podstawowe zadania realizowane na oferowanym stanowisku pracy:
• Pokrywanie gotowanych jajek kolorowym woskiem.
• Układanie wytłaczanek na taśmę.
• Pakowanie jajek do skrzynek.
• Układanie skrzynek na palety.

Od kandydatów oczekujemy :
• motywacja do pracy, sumienność oraz zaangażowanie w powierzane obowiązki,
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
• znajomości języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego będzie dodatkowym atutem,
• osobiste konto bankowe,
• zaświadczenie o niekaralności.

Oferujemy:
• STAWKĘ GODZINOWĄ 10€ brutto,
• możliwość długotrwałej współpracy,
• opiekę POLSKIEGO REZYDENTA,
• ZAKWATEROWANIE dla pracowników,
• legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę zgodną z przepisami Kodeksu Pracy obowiązującymi na terenie kraju wykonywanej pracy,
• korzystniejsze wynagrodzenie niż na umowie holenderskiej,
• bonusy dla pracowników (frekwencyjny, rekomendacyjny).

!!! Aplikuj teraz korzystając z linku poniżej !!!

lub zadzwoń:
Paulina: +48 510 242 586
Asia: +48 509 338 922

Autor ogłoszenia

Get Job

Telefon: +48 510 242 586