Magister Farmacji - Lublin

Magister Farmacji

Miasto: Ogłoszenia Lublin, Region: Lubelskie

A-TEAM Recruitment to marka należąca do grupy HRBC Group. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych średniego i wyższego szczebla w Polsce i zagranicą.
Aktualnie dla naszego Klienta, jednej z największych sieci aptek w Wielkiej Brytanii, poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy:
Wielka Brytania (różne lokalizacje)

Zakres obowiązków:
• wydawanie leków
• budowanie relacji z pacjentem
• monitorowanie stanów magazynowych
• kontrola dat ważności
Zakres obowiązków będzie się zmieniał wraz ze zdobywaniem doświadczenia w strukturze firmy. Zaplanowana jest, ścieżka rozwoju, która będzie wpływać na realizowane zadania.
Oczekujemy:
• Biegłej znajomości języka angielskiego, zarówno w mowie jak i w piśmie – warunek konieczny dla uzyskania uprawnień do wykonywania zawodu z Wielkiej Brytanii, IELTS na poziomie min 7
• Wykształcenia wyższego - dyplom mgr farmacji-ukończone studia na terenie UE
• Doświadczenia zdobytego w aptece w Polsce na stanowisku magistra farmacji
• Gotowości do zamieszkania w Wielkiej Brytanii
Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Praca w dużej sieci aptek o ugruntowanej pozycji na rynku
• Profesjonalne środowisko pracy
• Realną możliwość rozwoju zawodowego
• Wsparcie we wdrożeniu na brytyjskim rynku pracy (pomoc we wszystkich formalnościach związanymi z prawem wykonywania zawodu na wyspach oraz zatrudnienie na stanowisku Asystenta na czas trwania formalności )
• Już na etapie rekrutacji możliwość spotkania z ewentualnym pracodawcą na spotkaniu w Warszawie
• Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Bogaty pakiet relokacyjny
• Benefity pozapłacowe

Przyjmuję do wiadomości, że:
1. Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31-546 Kraków.
2. Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.
3. Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.
4. Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.
5. Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.
6. Podanie danych jest dobrowolne.

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Magister Farmacji