Zostań dystrybutorem Fm Group - Lublin

Zostań dystrybutorem Fm Group

Miasto: Ogłoszenia Lublin, Region: Lubelskie

Fm Group jest polska firmą działającą w systemie marketingu wielopoziomowego(MLM).W swojej ofercie posiada oryginalne perfumy Fm, kosmetyki na bazie mineralnej oraz sprawdzona i niezbędną w każdym domu szeroka gamę środków czystosci. W związku z dynamicznym rozwojem
firmy poszukujemy osób na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL-KONSULTANT

Opis stanowiska:

Jako przedstawiciel Fm Group masz możliwość działania na 3 sposoby:

1.OSZCZĘDZASZ-kupujesz wszystkie produkty bez 30% marzy

2.DORABIASZ-sprzedajesz produkty i zarabiasz na każdym produkcie

3.ZARABIASZ-zapraszasz do współpracy osoby i tworzysz swoja strukturę sprzedaży

Możesz skorzystać z jednej możliwości lub połączyć wszystkie trzy. Decyzja należy do Ciebie!

Wymagania:

komunikatywność
motywacja do pracy
znajomość obsługi komputera(internet)

Oferujemy:
zniżka na wszystkie produkty
brak wymogów i limitów
kredyt na produkty
GWARANCJA JAKOSCI
zamówione produkty dostarcza kurier bezpośrednio do domu
brak ryzyka
pracujesz w dogodnym dla siebie czasie
brak szefa
bezpłatne szkolenia/konferencje oraz wyjazdy zagraniczne,samochody za dobre wyniki

Fm Group to nie tylko sprzedaż produktów,ale także atrakcyjny plan marketingowy-system wynagradzania przedstawicieli,który pozwala osiągać nieograniczone zarobki.

Jeśli lubisz decydować o swoim życiu.....

Nie czekaj dłużej -zostań przedstawicielem Fm Group!

Jeśli dołączysz do nas, na pewno nie zostaniesz sam, we wszystkim zawsze pomożemy i doradzimy!
Zapewniamy konsultacje, konferencje, szkolenia on-line. ZAPRASZAM po szczegóły :

aniaknop1@o2.pl
gg: 38830402

Autor ogłoszenia

Fm Group