Poszukujemy copywriterów - Lublin

Poszukujemy copywriterów

Miasto: Ogłoszenia Lublin, Region: Lubelskie

Firma Setugo- poszukujemy copywriterów

Firma Setugo prowadzi nabór copywriterów. Prosimy o poważne oferty. Doświadczenie dziennikarskie lub polonistyczne nie jest wymagane. Praca polega na pisaniu tekstów na najróżniejsze tematy, które pracownik sam wybiera ze specjalnie przygotowanej w tym celu strony firmy Setugo.

Zainteresowanych prosimy o wyrażenie zainteresowania posadą na adres rekrutacja@setugo.pl (CV nie jest wymagane).

Odpowiemy jak najszybciej, wysyłając wytyczne oraz odpowiadając na wszystkie pytania.

Podstawą prawną pracy jest umowa o dzieło.

Obowiązki:
-terminowość (akceptowanie zleceń na panelu pracowników i dotrzymywanie narzuconych terminów)
-pisanie WŁASNYCH tekstów (plagiaty lub kosmetycznie zmienione i skopiowane teksty z innych źródeł są automatycznie dyskwalifikowane)
-odpowiedzialność

Wymagania:
- posługiwanie się poprawną polszczyzną
- posiadanie numeru NIP

Oczekiwania:
Od przyszłych pracowników oczekujemy rzetelnego podejścia do pracy i traktowania jej poważnie. Odwdzięczymy się tym samym względem pracownika. Od copywriterów także oczekujemy pisania minimum 200 tekstów po 1000 znaków ze spacją miesięcznie.

Autor ogłoszenia

Setugo