Konsultant ds. Odszkodowań - Lublin

Konsultant ds. Odszkodowań

Miasto: Ogłoszenia Lublin, Region: Lubelskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli masz silną osobowość, cechuje Cię odpowiednia pewność siebie, stabilność emocjonalna, empatia itd. Masz wpływ na otaczających Cię ludzi, jesteś profesjonalistą w tym, co robisz i lubisz pomagać innym... właśnie Ciebie szukamy!

Jesteśmy kancelarią specjalizującą się w reprezentowaniu poszkodowanych przed instytucjami odpowiedzialnymi za wypłaty odszkodowań. Jesteśmy sprawnym, profesjonalnym zespołem, który pracuje dla naszych klientów w zakresie pomocy prawnej po zaistniałych w przeszłości wypadkach. Niezależnie, czy były to okoliczności środowiska pracy, kolizji pojazdów, wypadku drogowego czy też innego. Prowadzimy sprawy natychmiast po zgłoszeniu nam tego faktu i podpisaniu odpowiednich pełnomocnictw. Charakteryzuje nas wysoka skuteczność gwarantowana poprzez powołany zespół specjalistów doskonale znających zagadnienia odszkodowań. Stajemy w obronie praw osób poszkodowanych w wypadkach. Naszym celem jest dobro klienta, a naszymi atutami wieloletnie doświadczenie naszych pracowników, społeczne poparcie dla naszych działań, jakość i styl pracy.

Doświadczenie Marka Prestiż

Do zadań Konsultanta należy:

• Kontakt z osobą poszkodowaną w wypadku,

• Przeprowadzenie wywiadu, ustalenie okoliczności zdarzenia,

• Ustaleniu czynności, w których możemy osobie poszkodowanej pomóc,

• Przedstawienie możliwości uzyskania adekwatnego do zaistniałych okoliczności odszkodowania,

• Przygotowanie niezbędnych dokumentów pozwalających umocować pełnomocnika prawnego,

• Przekazanie zebranej dokumentacji do siedziby / przedstawicielstwa regionalnego,

Oferujemy:

• Bardzo dobre warunki finansowe

• Elastyczne godziny pracy

• Kompleksowy pakiet szkoleń przygotowujący do pracy na opisywanym stanowisku

• Możliwość zdobycia doświadczeń i kompetencji zawodowych w branży odszkodowań

• Przyjazną, pozbawioną konfliktów atmosferę w pracy

• Możliwość rozwoju i awansu zawodowego

• Współpracę z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą

• Umożliwiamy również współpracę w oparciu o umowę zlecenia