telemarketer/ telemarketerka - Lublin

telemarketer/ telemarketerka

Miasto: Ogłoszenia Lublin, Region: Lubelskie

Znana firma marketingowa do swojego biura w Lublinie poszukuje osób na stanowisko: telemarketera/telemarketerki. Poszukujemy kandydatów/kandydatek, którzy/e wiążą swoją przyszłość z działem sprzedaży.
Główne zadania: przeprowadzanie rozmów telemarketingowych poprzek kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami , przyjmowanie zamówień na wybrane usługi, dbanie o dobre relacje z klientami.
Wymagania:
- umiejętność prowadzenia tel. negocjacji
- odpowiedzialność, zaangażowanie w powierzone zadania
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz: 15-21
-samodzielność w działaniu
- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
Oferujemy:
-pracę stacjonarną z dostępem, do wszelkich urządzeń telekomunikacyjnych i biurowych
- bezpłatne szkolenie
- przyjazną atmosferę
- pracę w młodym zespole
Forma kontaktu:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie Cv na mail:
call-center@poczta.pl z dopiskiem: telemarketer/Lublin

Oferta współpracy jest skierowana do osób poważnie zainteresowanych pracą. Prosimy o składanie przemyślanych kandydatur! Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje

Autor ogłoszenia

Direct Group of Marketing

Telefon: 795-523-595