Telemarketer - Lublin

Telemarketer

Miasto: Ogłoszenia Lublin, Region: Lubelskie

UNLIMITED GROUP POLSKA świadczy usługi z zakresu trzech obszarów: outsourcingu sprzedaży, organizacji szkoleń, coachingu kariery. To co wyróżnia UNLIMITED GROUP POLSKA to niezmienne wartości, zasady oraz pozytywne nastawienie. Misją UNLIMITED GROUP POLSKA jest tworzenie najsilniejszej firmy outsourcingowo- szkoleniowej wykorzystującej własne doświadczenia do aktywnego wsparcia swoich partnerów biznesowych jak i indywidualnych.

W związku z ciągłym i dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy w naszej siedzibie w Lublinie na stanowisko:
Telemarketera

Główne zadania:
- przeprowadzanie rozmów telemarketingowych poprzez kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami ,
- przyjmowanie zamówień na wybrane usługi,
- dbanie o dobre relacje z klientami.

Wymagania:
- doświadczenie w sprzedaży
- umiejętność prowadzenia negocjacji
- odpowiedzialność, zaangażowanie w powierzone zadania
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
- mile widziana opinia od poprzedniego pracodawcy

Oferujemy:
- pracę stacjonarną
- pakiet bezpłatnych szkoleń
- praca w młodym zespole i miłej atmosferze

Forma kontaktu:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z Listem Motywacyjnym na e-mail: praca@unlimitedgroup.pl w temacie prosimy wpisać nazwę stanowiska.

Autor ogłoszenia

Unlimited Group Polska