SPECJALISTA DS. SRZEDAŻY - Lublin

SPECJALISTA DS. SRZEDAŻY

Miasto: Ogłoszenia Lublin, Region: Lubelskie

AEGON jest holenderskim koncernem finansowym obecnym na rynku globalnym od 160 lat. Należymy do grona wiodących notowanych na najważniejszych światowych giełdach instytucji finansowych.

PRZEDSTAWICIELSTWO LUBLIN

W związku z wprowadzeniem na rynek nowego produktu ubezpieczeniowego z zakresu ubezpieczeń majątkowych, poszukuje osób na stanowisko:

SPECJALISTY DS. SPRZEDAŻY

Oferujemy:
• profesjonalny program rozwoju kwalifikacji z realną możliwością awansu na stanowisko kierownicze
• wynagrodzenie znacznie przewyższające przeciętne wynagrodzenie na rynku
• szeroki wachlarz premii motywacyjnych i sprzedażowych
• pomoc i współpracę z najlepszymi specjalistami w branży
• elastyczny czas pracy

Wymagamy:
• aktywnej sprzedaży produktów
• pozytywnego nastawienia i zaangażowania w pracę
• wysokiej kultury osobistej
• wykształcenia min. średniego
• doświadczenia w sprzedaży min. 1 rok

Zakres obowiązków:
• Rzetelnie analizuje potrzeby i oczekiwania klientów;
• Dobiera odpowiednie rozwiązania w oparciu o przeprowadzoną Analizę Finansów i Oczekiwań;
• Sprzedaje oraz prowadzi serwis posprzedażowy;
• Stałe podnosi kwalifikacje zawodowe.

Jeśli lubisz kreować rzeczywistość wokół siebie i szukasz czegoś więcej – APLIKUJ na adres: lublin.pracuj@gmail.com

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r.; Dz. U. 133/97 poz. 883”

Autor ogłoszenia

lublin.pracuj@gmail.com

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - SPECJALISTA DS. SRZEDAŻY