Przedstawiciel Handlowy - Lublin

Przedstawiciel Handlowy

Miasto: Ogłoszenia Lublin, Region: Lubelskie

Opis stanowiska:
W związku z rozszerzeniem terenów sprzedaży poszukujemy pracowników do działu handlowego w projekcie Netii w pionie do klienta indywidualnego. Pracownicy na tym stanowisku odpowiedzialni są za obsługę namiarów na klientów indywidualnych, sprzedaż produktów Netia.

Wymagania:
Poszukujemy osób:
- wytrwałych - konsekwentnie dążących do celu mimo piętrzących się przeciwności
- komunikatywnych - potrafiących słuchać i przekonywać do swoich idei
- ambitnych - zawsze chcących osiągać więcej

oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do uzyskiwanych wyników
- system szkoleń handlowych
- szkolenia produktowe
- pracę w młodym i dynamicznym zespole
- elastyczne godziny pracy

Forma kontaktu:
Jeżeli spodobała ci się nasza oferta pracy, przyślij nam swoje CV na adres :
rekrutacja.lbn@gmail.com
tel. 784-461-732

Autor ogłoszenia

DGM

Telefon: 784461732