Oferta Pracy - Konsultant ds. Sprzedaży - Lublin

Oferta Pracy - Konsultant ds. Sprzedaży

Miasto: Ogłoszenia Lublin, Region: Lubelskie

GRUPA MARKETINGOWA TAI

Jesteśmy ogólnopolską firmą działającą na rynku B2B. Usługi Call Center, marketing bezpośredni czy ogólnopolska informacja gospodarcza, to tylko część działań, które od 20 lat skutecznie realizujemy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów biznesowych.
W związku z rozbudową oferty usług oraz dynamicznym rozwojem Działu Sprzedaży, poszukujemy do naszego oddziału w Lublinie odpowiednich kandydatów na stanowisko:

Konsultant ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: LUBLIN

Zakres obowiązków:

- aktywna sprzedaż z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi
- kreowanie i rozwój długofalowej współpracy z pozyskanymi Klientami
- realizowanie założonych planów sprzedaży
- budowa silniej pozycji firmy na rynku

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie
- umiejętność sprawnej pracy na komputerze
- łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów
- dobra organizacja pracy
- samodzielność i determinacja w osiąganiu celów
- minimum roczne doświadczenie w sprzedaży
- konieczne aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

Oferujemy:

- ciekawa i ambitną pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie
- zatrudnienie na umowę o pracę
- atrakcyjny system wynagrodzeń: podstawa + motywacyjny system prowizyjny
- atrakcyjne warunki pracy
- system profesjonalnych szkoleń
- możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
- aktywność przy użyciu nowoczesnych technologii internetowych i oryginalnych rozwiązań marketingowych

Jeśli spełniasz nasze oczekiwania i chcesz podnosić swoje kwalifikacje w dynamicznie rozwijającej się firmie, prosimy o przesłanie CV i Listu Motywacyjnego na adres: gspodar@tai.pl.

Dziękujemy za nadsyłanie aplikacji i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie
z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zmianami”.

Autor ogłoszenia

Grupa Marketingowa TAI

Telefon: 81 740 04 22