Manager / Dyrektor - Lublin

Manager / Dyrektor

Miasto: Ogłoszenia Lublin, Region: Lubelskie

Opis stanowiska: budowanie własnego zespołu współpracowników redagowanie oraz umieszczanie ogłoszeń na portalach pracy aktywne wyszukiwanie kandydatów na doradców ds. odszkodowań oraz partnerów biznesowych minimum średniego wykształcenia doświadczenia w sprzedaży i/lub w budowaniu i zarządzaniu zespołem nastawienia na rezultat rozwiniętych zdolności interpersonalnych wysokiej kultury osobistej entuzjazmu i zaangażowania w wykonywaną pracę prawo jazdy kat. B Oferujemy: bardzo atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami profesjonalny system szkoleń możliwość rozwoju zawodowego i jasno określoną ścieżkę kariery liczne konkursy merytoryczne wsparcie profesjonalistów w dziedzinie odszkodowań (radców prawnych, prawników, adwokatów ) 24 godzinny dostęp do internetowej platformy umożliwiającej monitoring spraw zleconych przez siebie oraz zespół sprzedażowy.

Autor ogłoszenia

Anna Samojłowicz

Telefon: 667 194 967