Kierownik Salonu - Lublin

Kierownik Salonu

Miasto: Ogłoszenia Lublin, Region: Lubelskie

Dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów detalicznych, lider branży meblowej poszukuje aktualnie osoby na stanowisko:
KIEROWNIK SALONU
Miejsce pracy: Lublin
nr ref.: Kier/2010/LN

Opis stanowiska:
- zarządzanie salonem meblowym,
- nadzór nad personelem salonu,
- umiejętne kierowanie i motywowanie personelu,
- sporządzanie grafików pracy,
- realizowanie planów sprzedażowych,
- odpowiedzialność za wyniki finansowe salonu,
- obsługa klientów,
- realizacja zamówień,
- odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie całej placówki.
Wymagania:
- minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym,
- wykształcenie min. średnie,
- dobra znajomość obsługi komputera,
- wzorcowa obsługa klientów salonu,
- entuzjazm i dynamika w działaniu,
- nastawienie na wynik,
- umiejętność organizowania i planowania pracy,
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży meblowej.
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w salonie jednego z liderów branży meblowej,
- motywacyjny system wynagrodzenia powiązany z wynikami sprzedaży (wynagrodzenie podstawowe + premia),
- ciekawą prace w młodym i ambitnym zespole
Jeśli chcesz dołączyć do dynamicznie rozwijającej się firmy, pracować w młodym zespole i przyjaznej atmosferze, zdobyć nowe doświadczenie, zapraszamy zainteresowane osoby do przesłania aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres mailowy:
kierownik.lublin@gmail.com
w tytule maila wpisując nr ref.: Kier/2010/LN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Prosimy o zamieszczenie klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)\".