KASJER-OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE, stopień znaczny lub umiarkowany - Lublin

KASJER-OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE, stopień znaczny lub umiarkowany

Miasto: Ogłoszenia Lublin, Region: Lubelskie

OCZEKIWANIA W STOSUNKU DO KANDYDATÓW:
-orzeczenie o niepełnosprawności ( I, II grupa),
-chęć podjęcia pracy.
-pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków
-mile widziane doświadczenie na analogicznym lub pokrewnym stanowisku

ZADANIA NA STANOWISKU:
- obsługa Klienta
- obsługa terminala kasy fiskalnej oraz terminala kart płatniczych

PRACODAWCA OFERUJE:
- wynagrodzenie ok. 1000 netto
- opiekę Koordynatora, który pomaga załatwić formalności od momentu rekrutacji i reprezentuje Pracownika w kontaktach z pracodawcą.
- umowa o pracę
- kompleksowe szkolenie z zakresu obsługi Klienta oraz obsługi kasy fiskalnej
- dofinansowanie z Zakładowego Funduszu rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych

Osoby zainteresowane tą ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: j.czyzycka@pi-on.pl, telefon: 0048 505 594 950 , wpisując w tytule nazwę stanowiska oraz miasto.

Prosimy również pamiętać, aby CV zawierało klauzulę o ochronie danych osobowych, „Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji”

Autor ogłoszenia

PION

Telefon: 505594950