Przedstawiciel / Doradca - Lublin

Przedstawiciel / Doradca

Miasto: Ogłoszenia Lublin, Region: Lubelskie

Opis stanowiska: • reprezentowanie prestiżowej Kancelarii Odszkodowawczej Meditor • pozyskiwanie Klientów (poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, w pracy, w gospodarstwach rolnych itp.) • podpisywanie umów z Klientami oraz dostarczenie do centrali niezbędnej dokumentacji w sprawie • wdrażanie i realizacja celów sprzedażowych. Od kandydatów oczekujemy: • minimum średniego wykształcenia • nastawienia na rezultat • wysokiej motywacji do działania • rozwiniętych zdolności interpersonalnych • wysokiej kultury osobistej • entuzjazmu i zaangażowania w wykonywaną pracę • prawo jazdy kat. B Mile widziane: • doświadczenie w sprzedaży, w obsłudze Klienta, ubezpieczeniach, finansach, OFE, w systemach MLM, B2B, B2C • doświadczenie lub dostęp do osób działających w następujących branżach: -motoryzacyjna (lakiernicy, mechanicy, pomoc drogowa), -medyczna (pielęgniarki, lekarze, rehabilitanci, sklepy ortopedyczne, przedstawiciele medyczni), -bhp, -usługowa (przedstawiciele handlowi) -punkty kredytowe -multiagencje ubezpieczeniowe • emeryci służb mundurowych • już działasz na rynku odszkodowań? przyłącz się do najlepszych i uzyskaj specjalne warunki Oferujemy: • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami (już w pierwszym miesiącu 2-5 tys. zł) • profesjonalny system szkoleń • możliwość rozwoju zawodowego i jasno określoną ścieżkę kariery • liczne konkursy • refundację biura • możliwość uzyskania samochodu do wartości 250 tys. zł • telefon bez limitów, laptop • merytoryczne wsparcie profesjonalistów w dziedzinie odszkodowań (radców prawnych, adwokatów ) • współpracę w oparciu o umowę zlecenie/agencyjną z renomowaną Kancelarią • 24 –godzinny dostęp do internetowej platformy umożliwiającej monitoring spraw zleconych przez siebie kancelarii

Autor ogłoszenia

Anna Samojłowicz

Telefon: 667 194 967

Skontaktuj siÄ™ telefonicznie...

lub...

Wyślij wiadomość