Manager / Dyrektor - Lublin

Manager / Dyrektor

Miasto: Ogłoszenia Lublin, Region: Lubelskie

Opis stanowiska: • budowanie własnego zespołu współpracowników • redagowanie oraz umieszczanie ogłoszeń na portalach pracy • aktywne wyszukiwanie kandydatów na doradców ds. odszkodowań oraz partnerów biznesowych • szkolenie oraz motywowanie współpracowników • wdrażanie oraz realizacja celów sprzedażowych • reprezentowanie prestiżowej Kancelarii. Od kandydatów oczekujemy: • minimum średniego wykształcenia • doświadczenia w sprzedaży i/lub w budowaniu i zarządzaniu zespołem • nastawienia na rezultat • rozwiniętych zdolności interpersonalnych • wysokiej kultury osobistej • entuzjazmu i zaangażowania w wykonywaną pracę • prawo jazdy kat. B Mile widziane: • własna grupa sprzedażowa • doświadczenia w MLM, B2B, B2C • już działasz na rynku odszkodowań? przyłącz się do najlepszych i uzyskaj specjalne warunki Oferujemy: • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami • profesjonalny system szkoleń • możliwość rozwoju zawodowego i jasno określoną ścieżkę kariery • liczne konkursy • refundację biura • możliwość uzyskania samochodu do wartości 250 tys. zł • telefon bez limitów, laptop • merytoryczne wsparcie profesjonalistów w dziedzinie odszkodowań (radców prawnych, prawników, adwokatów ) • współpracę w oparciu o umowę zlecenie/agencyjną z renomowaną Kancelarią • 24 –godzinny dostęp do internetowej platformy umożliwiającej monitoring spraw zleconych przez siebie oraz zespół sprzedażowy.

Autor ogłoszenia

Anna Samojłowicz

Telefon: 667 194 967