Praca przy telefonicznej obsłudze klienta - Lublin

Praca przy telefonicznej obsłudze klienta

Miasto: Ogłoszenia Lublin, Region: Lubelskie

Poszukujemy młodych i dynamicznych osób na stanowisko Telemarketera.

Obowiązki:
nawiązywanie kontaktu z nowymi klientami,
umawianie wizyt handlowych dla Przedstawicieli Handlowych,
systematyczne raportowanie działań,

Oczekujemy:
komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktu,
nienagannej dykcji
motywacji i nastawienia na realizację wyznaczonych celów,
preferowane osoby studiujące zaocznie lub dziennie,
dyspozycyjności od poniedziałku do piątku

Oferujemy:
atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + prowizja),
profesjonalny pakiet szkoleń wdrażających, oraz szkolenia okresowe,
wsparcie merytoryczne
niezbędne narzędzia pracy
dwuzmianowy tryb pracy,
możliwość rozwoju w strukturach firmy

Kontakt: praca1.lublin@wp.pl

Nie czekaj! Aplikuj już dziś

Autor ogłoszenia

Unlimited Group Polska

Telefon: 798-403-414