DORADCA ds. KLIENTA BIZNESOWEGO - Lublin

DORADCA ds. KLIENTA BIZNESOWEGO

Miasto: Ogłoszenia Lublin, Region: Lubelskie

Firma DGM zajmująca się sprzedażą usług telekomunikacyjnych w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje osób na stanowisko

Zakres obowiązków
• Telefoniczne pozyskiwanie klientów biznesowych
• Prowadzenie negocjacji handlowych i przygotowywanie umów
• Doradzanie klientom w zakresie wyboru produktów i usług telekomunikacyjnych
• Budowanie trwałych relacji z klientami

Wymagania
• Mile widziane doświadczenie w telefonicznej sprzedaży
• Wysokie umiejętności negocjacyjne
• Umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego reagowania na potrzeby klienta
• Umiejętność ustalania priorytetów i dobrego organizowania pracy
• Elastyczność i dyspozycyjność
• Znajomość MS Office

W zamian wybranym kandydatom oferujemy:
• możliwości rozwoju zawodowego,
• atrakcyjny system wynagradzania (stawka godzinowa plus premie)
• profesjonalne szkolenia,
• pracę w młodym, ambitnym zespole.

Jeśli chcesz do nas dołączyć wyślij swoje CV na adres tm@dg-marketing.pl w tytule wiadomości proszę wpisać nazwę stanowiska.