Kierowca - Lublin

Kierowca

Miasto: Ogłoszenia Lublin, Region: Lubelskie

Firma Food Land.pl zatrudni osobę na stanowisko KIEROWCA.
Miejsce pracy: Lublin i okolice.
Zakres obowiązków:
• zapewnienie terminowej dostawy produktów,
• informowanie klientów o nowych produktach i promocjach.
Wymagania:
• wykształcenie minimum zawodowe;
• znajomość branży gastronomicznej;
• prawo jazdy kat. C;
• sumienność i odpowiedzialność;
• samodzielność i zaangażowanie;
• dyspozycyjność i mobilność (praca w terenie).
Mile widziane:
• status studenta lub prowadzenie własnej działalności gospodarczej;
• doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
• ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• premię uzależnioną od wyników pracy;
• możliwości rozwoju zawodowego.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca@foodland.pl z numerem referencyjnym Kier/L w temacie wiadomości.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.