Projektant Automatyk - Lublin

Projektant Automatyk

Miasto: Ogłoszenia Lublin, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Projektant – Automatyk
Lublin
woj. lubelskie
Nr Ref: PA_0210_LUB_I

Obowiązki:
projektowanie układów automatyki dla branży wodno – ściekowej (oczyszczalnie ścieków, ujęcia wody, podczyszczalnie ścieków przemysłowe),
tworzenie dokumentacji elektrycznej w środowisku PCSchematic,
koordynowanie prac firm podwykonawczych,
drobne prace elektryczne związane z wdrażaniem projektów,
kosztorysowanie elementów automatyki i elektryki,
współpraca z automatykiem - specjalistą od programowania sterowników PLC,

Wymagania:
doświadczenie min. 1 rok na stanowisku technicznym,
doświadczenie min. 1 rok na stanowisku projektowym,
doświadczenia warsztatowo – elektryczne oraz w realizacji projektów i wdrożeń automatyki,
biegła znajomość ACAD, PC Schematic (WS CAD, Eplan, SEE2000),
biegłość w czytaniu dokumentacji wszystkich branży,
specjalistyczna wiedza z projektowania układów ze sterownikami PLC i elementami automatyki,
znajomość czujników i elementów automatyki (poza liniami produkcyjnymi),
ogólna wiedza z zakresu doboru aparatów elektrycznych,
prawo jazdy

Oferujemy:
szkolenia specjalistyczne 2-3 razy w roku,
atrakcyjne wynagrodzenie + premia od ukończonego zadania,
pełny etat,
umowa o pracę,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na podany poniżej adres e-mail: i.balcerzak@pgbhr.com, wpisując w temacie nr ref: PA_0210_LUB_I

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).