Koordynator ds. merchandisingu Lublin i okolice - Lublin

Koordynator ds. merchandisingu Lublin i okolice

Miasto: Ogłoszenia Lublin, Region: Lubelskie

Lider merchandisingu na polskim rynku ogłasza rekrutację na stanowisko

Zakres obowiązków:

- rekrutacja merchandiserów na terenie Lublina i okolic
- organizacja i kontrola pracy merchandiserów w sieciach handlowych
- utrzymywanie bardzo dobrych relacji handlowych z Klientem i kierownictwem
- logistyka materiałów POS

Oczekujemy:

- czynne prawo jazdy kat. B
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- gotowość do pracy w terenie
- umiejętność zarządzania zespołem
- znajomość funkcjonowania dużych sieci handlowych
- dyspozycyjność

Oferujemy:

- auto służbowe
- samodzielną pracę z możliwością rozwoju w firmie o ogólnopolskim zasięgu
- system szkoleń
- duży zakres samodzielności

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:

pn.praca@pmt.com.pl