Zatrudnimy GRAFIKA - Lublin

Zatrudnimy GRAFIKA

Miasto: Ogłoszenia Lublin, Region: Lubelskie

Zatrudnimy grafika komputerowego

Wymagania:
-doświadczenie przy druku cyfrowym, wielkoformatowym, solvetowym
-bardzo dobra znajomość programów graficznych Corel, grupa Adobe
-umiejętność pracy pod presją czasu

Główne zadania:
-przygotowywanie projektów
-opracowania graficzne
-przygotowywanie materiałów graficznych do druku

Oferujemy:
-zarobki adekwatne do doświadczenia i zakres obowiązków
-po okresie próbnym pracę na czas nieokreślony
-prace w młodym zespole
- pracę z nowymi technologiami druku reklamowego

Zgłoszenia -CV ze zdjęcie i list motywacyjny- prosimy przesłać na adres rekrutacja@mj.org.pl.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli\" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji( zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)\"