Programista PHP - Lublin

Programista PHP

Miasto: Ogłoszenia Lublin, Region: Lubelskie

Agencja Rekrutacyjna ERTA dla jednego ze swoich Klientów poszukuje kandydatów na stanowisko:

PROGRAMISTA PHP

Miejsce pracy: Wysokie (koło Lublina)

Opis stanowiska pracy

- Tworzenie i projektowanie aplikacji webowych opartych o technologie PHP
- Rozwój istniejących aplikacji webowych

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość PHP5 i programowania obiektowego
- Bardzo dobra znajomość baz danych z nastawieniem na MySQL
- Dobra znajomość frameworka symfony oraz ORM Doctrine
- Dobra znajomość JavaScript (AJAX), HTML i CSS
- Umiejętność posługiwania się systemami wersjonowania
- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne używanie dokumentacji technicznej
- Przynajmniej roczne doświadczenie na danym stanowisku
- Znajomość wzorców projektowych oraz architektury MVC – mile widziana
- Praktyczna znajomość Linux OS
- Umiejętność szybkiego poznawania nowych technologii, chęć rozwoju
- Wysokie poczucie odpowiedzialności, samodzielność i inicjatywa

Oferujemy

- Atrakcyjne warunki pracy
- Samodzielne stanowisko pracy
- Pracę w młodym zespole
- Możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych
- Pracę na pełen etat
- Transport z Lublina

Zainteresowane osoby proszę o przesłanie swojego CV na adres:

cv@ertagrupa.pl z dopiskiem PROGRAMISTA PHP

Autor ogłoszenia

ERTA