Pracownik Produkcji - Bełżyce - Lublin

Pracownik Produkcji - Bełżyce

Miasto: Ogłoszenia Lublin, Region: Lubelskie

INTERIMAX jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, realizującą projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Aktualnie dla Naszego Klienta z branży przetwórstwa spożywczego, PILNIE poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji w Bełżycach
Miejsce pracy: Bełżyce
Województwo: lubelskie
Nr ref.: PRODUKCJA/BEŁŻ/09/12

Zakres obowiązków:

• Sortowanie towaru świeżego i mrożonego
• Pakowanie i przepakowywanie towaru
• Inne prace pomocnicze

Wymagania:

• gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
• dyspozycyjność, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• mile widziana Książeczka Sanepid
• brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy fizycznej,
• doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem.
• Wymagana własna odzież robocza – pracodawca gwarantuje fartuchy ochronne

Oferta:

• zatrudnienie w oparciu na umowę zlecenie
• atrakcyjne warunki zatrudnienia - 70 zł brutto dziennie
• premie
• praca od poniedziałku - do piątku
• praca w systemie dwuzmianowym (1 zmiana: 7-15, 2 zmiana:15-23)
• co 2 godziny 20 min przerwy w pracy
• zatrudnienie z perspektywą nawiązania długofalowej współpracy,
• współpraca z renomowanym Pracodawcą,
• praca w nowoczesnym zakładzie.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prześlij nam swoje CV adres: magdalena.adamkowska@interimax.com
Z dopiskiem w tytule maila: \"PRODUKCJA/BEŁŻ/09/12\" lub zadzwoń pod nr 607 – 901 - 477

Pamiętaj o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę INTERIMAX Sp. z o.o. S.K.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)\".

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się z wybranymi osobami.
Certyfikat o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia (3970).

Wyślij wiadomość
ZdjęciaZdjecia - Pracownik Produkcji - Bełżyce