DORADCA FINANSOWY / HANDLOWIEC - Lublin

DORADCA FINANSOWY / HANDLOWIEC

Miasto: Ogłoszenia Lublin, Region: Lubelskie

Europejski Koncern Finansowy lider na rynku programów oszczędnościowych poszukuje i wykształci osoby, które posiadają doświadczenie w sprzedaży lub dopiero chcą rozpocząć karierę zawodową w stabilnej organizacji finansowej

na stanowisko:

do nowo otwartego biura z terenu Lublina, Świdnika, Puław, Lubartowa, Łęcznej, Nałęczowa

Główne zadania:
- Budowa i obsługa trwałych relacji z Klientami firmy
- Analiza potrzeb Klienta i prezentacja rozwiązań finansowych
- Aktywna sprzedaż produktów finansowych
- Doradzanie i pomaganie w zarządzaniu aktywami Klientów
- Pomoc Klientom w podejmowaniu właściwych decyzji finansowych

Nasze oczekiwania:
- Posiadasz umiejętności sprzedażowe
- Jesteś skuteczny w osiąganiu celów
- Samodzielność i przedsiębiorczość nie są Ci obce
- Posiadasz silną motywację i determinację w działaniu
- Łatwo nawiązujesz kontakty
-Jeżeli posiadasz doświadczenie w obsłudze Klienta z segmentu Private Banking będzie to dodatkowym atutem
-Jesteś osobą otwartą na nowe doświadczenia

złóż do nas jak najszybciej swoją aplikację na Doradcę Finansowego / Handlowca

Co oferujemy:
- Szkolenie przygotowujące do pracy
- Wysokie i stabilne wynagrodzenie – zapomnisz o średniej krajowej
- Przyjazną atmosferę i wysoką kulturę pracy
- Realną możliwość awansu, ściśle określoną ścieżkę kariery
- Pakiet socjalny oparty o ścieżkę rozwoju zawodowego
- Nienormowany czas pracy

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą razem z nami prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: lublin.pracuj@gmail.com
z dopiskiem : DORADCA FINANSOWY / HANDLOWIEC

Prosimy o zawarcie w swojej aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U.nr 133 poz. 883 z późn. zm.

Autor ogłoszenia

lublin.pracuj@gmail.com