PRAKTYKI ROZSZERZONE SEKRETARIAT - Lublin

PRAKTYKI ROZSZERZONE SEKRETARIAT

Miasto: Ogłoszenia Lublin, Region: Lubelskie

PRAKTYKI ROZSZERZONE
SEKRETARIAT

Poszukujemy osób chętnych do rozpoczęcia praktyk w sekretariacie renomowanej firmy UNLIMITED GROUP POLSKA. Jesteś osobą komunikatywną i dobrze zorganizowaną i chcesz zdobyć ciekawe doświadczenie? Złóż swoją aplikację już dziś!

Opis stanowiska:
zapewnienie efektywnej komunikacji wewnętrznej
segregowanie i wpinanie dokumentów kadrowych i księgowych
realizowanie połączeń telefonicznych
przygotowanie i wysyłanie korespondencji
dbałość o utrzymanie porządku

Wymagania:
komunikatywność i dyspozycyjność
biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych
bardzo dobra obsługa programów MS Office
mile widziana znajomość podstawowych programów graficznych
dobra znajomość języka angielskiego

Korzyści:
praca w dynamicznym zespole
zniżki na prowadzone szkoleniach
zaświadczenie o odbyciu praktyk oraz umieszczenie Twoich danych na stronie UNLIMITED GROUP POLSKA w zakładce „Polecani Praktykanci”
możliwość współpracy po zakończeniu praktyk

Autor ogłoszenia

Unlimited Group Polska

Telefon: 533 993 337