Koordynator projektu EFS - Lublin

Koordynator projektu EFS

Miasto: Ogłoszenia Lublin, Region: Lubelskie

W związku z realizacją na terenie woj. lubelskiego projektu dotyczącego przeciwdziałaniu bezrobocia, poszukujemy koordynatora projektu.

Wymagania:
-wykształcenie wyższe
-wiedza z zakresu programów wsparcia z funduszy unijnych,
-mile widziane doświadczenie na stanowisku koordynatora lub asystenta projektu,
-znajomość tematyki dotyczącej rynku pracy,
-kreatywność, samodzielność, zaradność i dobra organizacja pracy.

Zakres obowiązków:
-koordynacja całości działań podejmowanych w ramach projektu.

Oferujemy:
- stałą pracę w biurze zlokalizowanym w Lublinie
-wysokie wynagrodzenie

Więcej informacji pod nr tel. 17/853 2724 (osoba kontaktowa Monika Altuccini)

Osoby chętne do współpracy prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych
do dnia 09.02.2008 roku z dopiskiem koordynator projektu Lublin na adres:
Stowarzyszenie B4
Ul. Sokoła 4a/2
35-010 Rzeszów
Lub drogą elektroniczną:
info@b4.org.pl

Zastrzegamy kontakt jedynie z wybranymi osobami.

Autor ogłoszenia

Monika Altuccini

Telefon: 17/853 2724