praca jako Tajemniczy Klient - Lubartów

praca jako Tajemniczy Klient

Miasto: Ogłoszenia Lubartów, Region: Lubelskie

Firma ISSP jest międzynarodową firmą działającą w zakresie usług Customer Relationship & Human Resources. Strategicznym obszarem naszej działalności są: praca czasowa, outsourcing procesu inwentaryzacji oraz badania marketingowe.

W związku z dynamiczny rozwojem firmy, poszukujemy osób zainteresowanych współpracą w charakterze:
Ankieter do badania \"Tajemniczy Klient\"
(Mystery Shopper)
Typ pracy: praca czasowa


Zadania na stanowisku:

Osoba uczestnicząca w badaniu Mystery Shopping wciela się w potencjalnego klienta, aby sprawdzić jakość obsługi we wskazanym sklepie/punkcie obsługi. Nawiązuje bezpośredni kontakt z pracownikiem placówki (sprzedawca/konsultant), zadaje mu kilka pytań odnośnie oferty lub produktu, a więc bierze bezpośredni, aktywny udział w zaaranżowanych sytuacjach. Po zrealizowaniu takiej wizyty Tajemniczy Klient wypełnia ankietę, w której odpowiada na pytania dotyczące dokonanej obserwacji.

Wymagania:
• wiek – powyżej 24 roku życia
• komunikatywność, kreatywność i elastyczność w działaniu
• umiejętność reagowania w sytuacjach stresowych
• wysoka kultura osobista
• rzetelność i uczciwość
• dostęp do Internetu
• doświadczenie w zakresie badań marketingowych/ marketingu, obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem

Wybranym kandydatom oferujemy:
• możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w dziedzinie badań marketingowych
• możliwość dodatkowego zarobku
• elastyczny czas pracy
Osoby zainteresowane współpracą prosimy o zalogowanie się na stronie www.perspecto.pl
i wypełnienie kompletnych informacji w formularzu zgłoszeniowym (opcja Rejestracja Audytorów).

Autor ogłoszenia

INSTORE SOLUTIONS SERVICES

Telefon: 71- 37 78 866

Skontaktuj siÄ™ telefonicznie...

lub...

Wyślij wiadomość