Specjalista ds. Sprzedaży - Krasnystaw

Specjalista ds. Sprzedaży

Miasto: Ogłoszenia Krasnystaw, Region: Lubelskie

Dla naszego Klienta - firmy z branży budowlanej poszukujemy energicznej osoby na stanowisko
Nr ref.: SSKrasnystaw/JOBS.PL
Miejsce pracy: Krasnystaw

Zakres obowiązków:
* wykonywanie zaplanowanych zadań handlowych poprzez aktywy wkład w realizację miesięcznych planów marży
* dążenie do jak najkorzystniejszych wyników handlowych firmy,
* aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
* osobiste wyjazdy do klienta oraz bezpośrednia bieżąca obsługa klientów,
* obliczanie ilości sprzedawanych towarów przy wykonywaniu ofert i wycen dla klientów oraz przy samej sprzedaży,
* wykonywanie pomiarów połaci dachowych oraz elementów systemu dachowego,
* wykonywanie i przechowywanie w firmie szkiców pomiarów ( obmiarów ) połaci dachowych oraz elementów systemu dachowego,
* wykonywanie rysunków technicznych rozłożenia na połaciach oferowanych, wycenianych lub sprzedawanych klientom pokryć dachowych i elewacyjnych,
* przyjmowanie zamówień od klientów, rejestrowanie każdej transakcji,
* wykorzystywanie dopuszczonych w firmie systemów sprzedaży ratalnej,
* bieżąca biurowa obsługa oddziału (działu handlowego),
* bieżący kontakt z klientem w sprawie realizowanego zamówienia
* przyjmowanie dostaw towarów oraz rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej,
* kontrola jakości towarów pod względem ich przydatności do sprzedaży,
* wydawanie towarów z magazynu na podstawie odpowiednich dowodów i dokumentów,
* zlecone przez przełożonych dostawy do klientów towarów zakupionych w firmie.

Wymagania:
* minimum rok doświadczenia w sprzedaży w branży budowlanej (najlepiej w branży pokryć dachowych),
* znajomość branży budowlanej mile widziana,
* łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność utrzymywania dobrych, stałych relacji z klientami
* prawo jazdy kat. B,
* umiejętność obsługi komputera,
* zorientowanie na osiąganie wyników,
* odpowiedzialność, dyspozycyjność,
* chęć rozwoju zawodowego,
* umiejętność pracy w zespole.

Pracodawca oferuje:
* pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie,
* zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz profesjonalne warunki pracy,
* niezbędne narzędzia do pracy,
* system szkoleń podnoszących kwalifikacje,
* możliwość wysokich zarobków
* możliwość awansu.

Forma kontaktu:
Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV ze zdjęciem oraz dokładnym opisem doświadczenia zawodowego na adres: mw@jobs.pl
W temacie wiadomości proszę podać nr ref. SSKrasnystaw
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw z 2002 r Nr 101 Poz. 926 z późn. zmianami.)

Numer rejestru agencji zatrudnienia JOBS.PL SA: 107

Autor ogłoszenia

JOBS.PL

Telefon: 228590216