Ankieter Krasnystaw - Krasnystaw

Ankieter Krasnystaw

Miasto: Ogłoszenia Krasnystaw, Region: Lubelskie

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Ankieter (Krasnystaw)

Numer referencyjny: AR/KW

Lokalizacja
Krasnystaw

Miejsce pracy
Klient InterKadra

Obowiązki
• Dotarcie do wybranej grupy respondentów i przeprowadzanie ankiet w firmach i gospodarstwach domowych przy użyciu własnego laptopa
Wymagania
• Wykształcenie min. średnie
• Dobra prezencja, wysoka kultura osobista wzbudzająca zaufanie
• Komunikatywność, uczciwość, pracowitość, zaangażowanie w powierzone obowiązki
• Gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach urzędowania konkretnych firm.
• Znajomość obsługi komputera i posiadanie własnego laptopa
• Mile widziany własny samochód (możliwość zwrotu kosztów dojazdu).
Wybranym kandydatom oferujemy
• Zatrudnienie w ramach umowy o dzieło
• Atrakcyjna stawka za przeprowadzoną ankietę
• Bezpłatne szkolenie wprowadzające
• Udostępniamy bazę lokalizacji w których należy wykonać ankietę
• Stałe wsparcie merytoryczne dla ankietera
Osoby zainteresowane bardzo proszę o przesyłanie CV na adres k.kutek@interkadra.pl w temacie wiadomości proszę o zamieszczenie numeru referencyjnego

Autor ogłoszenia

InterKadra